Pogledaj jedan post
Old 08.04.2010., 12:55   #1136
Quote:
Lapulapu kaže: Pogledaj post
Hvala ti na podršci, baš sam se uhvatila čitanja topika znači misliš da je suvišno raditi alergotest? A ja se sve ponadala da mi smeta neko cvjetanje
nikad ništa nije suvišno ali moraš znati da alergotest nije tako jednostavno obavit kao npr zubarski pregled ili tako nešto... moraš ići par puta, svu te ispikaju pa traže na što si alergična... ja odmalena imam svakojake alergije i dermatitis (konkretno neurodermitis, što znači da kod svakog stresa - neurološka promjena - meni neki vrag na tijelu odreagira zadnjih par godina me ubija proljeće, evo jutros sam ustala s natečenim blago očima od peluda valjda, imala sam osjećaj da sam sva natekla, ali nisam.. uglavnom, suzdržavam se raditi alergotest (zadnji i jedini put sam ga radila kao mala) iako mi smeta puno voća zasebno kada pojedem, a kao maloj su mi između sto drugih stvari tipa prašina dijagnosticirali i alergiju na KOMBINACIJU VOĆA... tako da ne preporučam ti alergotest jer vrlo je teško saznati na što si točno alergična, a i ako doznaš to se može kroz idućih par godina promijeniti, organiram počne reagirati na nešto drugo

sve u svemu, ako ti ovo već dulji period traje, pogotovo npr i zimi i sad u proljeće znači manja je vjerojatnost da je alegrija, veća da je dermatitis...

nijedno od toga nije super imati jer se treba stalno boriti i tražiti što će koži pomoć kad se zasiti određenog lijeka i tako uvijek iznova, ali ne brini, nije tako strašno... ima i gorih stvari
Georgia_6 is offline  
Odgovori s citatom