Pogledaj jedan post
Old 18.12.2011., 18:46   #982
Quote:
~Scarlet~ kaže: Pogledaj post
Vi liječniku morate reći sva zapažanja i heteropodatke o njenom ponašanju. Otac neka ispriča liječniku sve ovo što si ti opisala na forumu, ne morate vi liječnika "suočavati" s dijagnozom. Da li je BAP ili ne, procijeniti će on. Manično ponašanje je moguće i u sklopu psihotične dekompenzacije i ne mora nužno i uvijek značiti da osoba ima BAP. Uvijek postoje iznimke.
on je bio sad u srijedu kod njega i rekao mu šta se događa, pitao ga za savjet šta učiniti i kako se postaviti, dr mu je odgovorio samo da je ona bila kod njega prije tjedan dana i da je sve bilo ok te da dođu kad je on tamo... ništa drugo ni konkretno. ja sam ga isto tako nekoliko dana pokušavala dobiti i ništa jer i mene zanima šta više učiniti, koliko god me ona nije htjela opterećivati da je u bolnici kad je završila ove godine toliko mi se sad čini kao da to namjerno radi
ono što je meni sad najvažnije je da saznamo šta je točno u pitanju i kako to sve rješavati, a po onome što sam ja uspjela naći i pročitati vuče mi na ovo

i isto tako me zanimaju iskustva drugih ljudi, kako se nositi sa svime, kako se postaviti kad se tako nešto dogodi... vidjela sam da je tu par ljudi pisalo o osobama koje su im se tako ponašale pa me zanima šta je dalje bilo.
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom