Tema: A3 printer
Pogledaj jedan post
Old 11.01.2012., 13:34   #10
Quote:
organx kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
da ne otvaram novu temu pošto vidim da je spomenut Hp cp1700, dobio sam takav i sad me zanimaju neke stvari. Naručio sam preko neta prozirne kazete sa ARC(tako bar piše)-koliki im je vijek trajanja? Drugo: uočio sam da ima odvojeno ove male glave-dali i njih triba mjenjati pošto vidim da i one imaju chip? Koju tintu u njega staviti posto neprintam baš često.Treće: ima li još stvari na koje treba obratit pažnju? Četvrto: isplati li sve to ili mi je bolje uzet novi stroj?

Hvala ako dobijem ikakav odgovor
Koliko ja čitam ovdje između redova na ova pitanja najpametnije ti je da potražiš odgovor jedino kod onoga kod koga misli ostaviti novce za zamjensku tintu.

Što misliš jeli bi tako bilo najpoštenije?

Da onaj što ti uzme novce da ti bude na usluzi i po ovim pitanjima. Obart ovog teorema ulazi u sferu licemjerja.

A za nagradu na kraju kad budeš potrošio novce na ARC kazete pa još na neku neprovjernu tintu. I kad sve skupa to ne bude radilo jer ti se prijašnja tinta zasušila u glavi. A 4 glave koštaju 1000 kn. Dobit ćeš ono sto zaslužuje takav što piše ovakve upite između redova.

Nije ga netko bez razloga nogirao. A CP 1700 je šteta baciti u kantu za smeće jer se danas više ne proizvodr tako robusni printeri.

Pozdrav Adriatix
Adriatix is offline  
Odgovori s citatom