Pogledaj jedan post
Old 15.09.2013., 15:56   #100
Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post

E, ovo se i ja pitam...
Očigledno nisu zainteresirani za školu. (kužim ih)
Sad sam promijenila taktiku i postala sam još stroža. Upravo radi ovoga što si navela. Moram biti svakodnevno mama aždaja inače ode sve u tri lijepe....
Pricaj mi o tome, ja sam zlocesta mama, a tata je tatica ...
Imala je fazu rezanja koju sam prosli tjedan uspjela srezati,problem je sto se rasplace na povisene tonove ili kad je pitam da li je u redu nesto ili da se stavi u moju "ulogu" ustvari kad se grdo ponasa prema meni, ignorira me i sl. ...Pokusavam razgovarati do besvjesti,ali nekad imam osjecaj da me jednostavno ignorira ili samo okrene temu, ja jedno,a ona mi vec ubaci 2-3 druge teme u razgovor...
Inace je jako dobra, u skoli dobro da mi ne kaze uciteljica da ne trebam uopce dolaziti na informacije.Dosta voli sanjariti, sto bi bilo kad bi bilo,takodjer ima mastovite snove, ujutro se rasprica obicno o tome sto je sanjala.
Sad sam se ukljucila i u rod. vijece da vidim kako skola iznutra dise, sto se moze pokrenuti u nastavi, otkriti kakva pomoc se moze izvuci iz skole...
Ispast ce neozbiljno od mene,ali nije ni cudo sto ih skola ne zanima, toliko nepotrebnih informacija moraju bubati,meni je nekad muka natjerat se to s njom raditi...

Zadnje uređivanje chani : 15.09.2013. at 16:16.
chani is offline  
Odgovori s citatom