Pogledaj jedan post
Old 10.04.2008., 23:50   #15
Quote:
MeTheChaos kaže: Pogledaj post
ja sam par puta svega imala,i to obicno kad samvec u krevetu bila ( a tek onda pocnu intenzivna razmisljanja ) i nis, onda sam se digla i pocelaskakati ko glupaca po sobi , skacem trcim ... po pola sata mozda dulje..
a ja sam mislila uvijek da je to viska adrenalina od neznam.. kave i nikotina popijenog/pusenog tokom dana /zivota pase to akumuliralo.. hm.. to me drzalo. to sam mislila.. i nebrojeno puta sam se zaklela ne, necu vise piti kave. kuzis, ja sam mislila da je to sve neka kemija. das si neke supstance u tijelo-ergo. tijelo nekak mora reagirat na to. nisam nikad pomisljala da si tijelo moze od psihe to napravit, a sad mije to jasno...
uglavvnom, sad ne pusim vise. kave pijem ( ti?? )
trcim i vjezbam kad stignem , ponekad si znam ottrcati kojih 45 min pa onda jos secem malo i mogu reci da mi je to super . bas pomaze, isptrosi se tijelo i bolje spavam ako nis drugo. i bolje se osjecas,napravis nekaj dobro za sebe..
lijekove ne pijem. nisam ja bas za kemije izbjegavam lijekove di mogu.
dobro, i ti si se lijecio samo apaurinima? ..
blago tebi , tebi je to trajalo samo jedno ljeto ..
Trajalo je 2 godine sa oscilacijama,ovo ljeto svakodnevno sam ih prozivljavao,ma kakav sport u to vrijeme,aritmije satima,pokusao igrati tenis,udario dva put lopticu odjednom zujanje,pritisak u glavi,preskakanje srca,kazem napadi su bili prestrasni da sam ovo ljeto isao par puta na ultrazvuk cijelog tijela,vadio krv par puta,na kraju magnetsku napravio,evo vec vise od pola godine sve se povuklo,idem na fitnes,radim,popijem alc.kad mi se pije,redovito se sexam...
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom