Tema: Transurfing
Pogledaj jedan post
Old 30.07.2009., 09:49   #5
Quote:
nina black kaže: Pogledaj post
uglavnom čovjek kao da mi je otvorio glavu i vidio što sve kuha u njoj - pa prepisao lijek
tocno to

Quote:
nina black kaže: Pogledaj post
Sada (kad se sjetim, tj, kad me ne ponese trenutak) pokušavam olabaviti, čini mi se da će trebati puuuno treniranja da stvarno popustim u svome ludovanju.
Ona usporedba usisavača enegija sa klatnima je odlična, baš slikovita i jednostavna, nikad nisam o tome tako razmišljala - uglavnom idem kroz život neprestano se batrgajući, a sada mi je jasnije zašto sve dublje propadam što se više otimam -kao kad upadneš u živo blato.
Sada sam pročitala prvi dio, ali ću sigurno i ostala dva, jako me zanima dalje.
bome da nije lako izbaciti stare navike i naucene sheme ponašanja...i mene ponese pa se sjetim da je to sve samo klatno, i odlicno je to opisao slažem se isto ko i prostor varijanti...i sviđa mi se kak je za novac rekao da to nije cilj već sredstvo, i onaj dio o snovima i lucidnom sanjanju me oduševio i zaplašio u jednu ruku
da obavezno procitaj i druga dva definitivno jedan od onih knjiga koja se cita više puta jer mislim da svaki put zapaziš nešto novo

btw upravo našla na netu da je imao predavanje kod nas 19.03... i da u rusiji imaju školu transurfinga
Eri is offline  
Odgovori s citatom