Pogledaj jedan post
Old 07.05.2008., 10:02   #15
Ja imam zanimljivu situaciju sa Jupiterom i Saturnom u istoj kući. Oba su u 6. kući i to u konjunkciji, ali je jupiter u Djevici, a Saturn u Vagi. Već duže vrijeme pokušavam razjasniti samoj sebi tu 6. kuću, ali nikako ne uspijevam. Vladar Saturna je Venera koja je isto u 6. kući i u Djevici, pa je tu u padu, a od aspekata radi jedino trigon s Mjesecom u Jarcu kojeg je vladar opet taj Saturn iz 6. kuće. Vladar Jupitera je Merkur koji je u 8. kući u Škorpionu, a od značajnijih aspekata ima konjunjkciju s Marsom (dominantna planeta i vladar karte) i Uranom. I Saturn i Jupiter imaju skladne aspekte.
Čitala sam da Venera i Jupiter u 6. kući daju dobro zdravlje i radnu svakodnevicu, a Saturn to naravno sputava. Sa zdravljem nisam imala problema, a na poslu mi je odlično. Radim u odvjetničkom uredu (odvjetnički vježbenik), koji je prekrasno uređen, ljudi su super i posao je unutar radnog vremena pa bi s obzirom na navedeno mogla reći da više osjećam utjecaj Venere i Jupitera u 6. kući iako su u padu, a Saturn je egzaltiran.
Jel može jedan astrološki osvrt na izneseno? bila bi zahvalna
blanka m is offline  
Odgovori s citatom