Pogledaj jedan post
Old 28.06.2011., 16:52   #20
Mozda je a mozda i nije bas ebay. Ima svakakvih lampi na dx-u (s kojeg nekad znaju stvari jako dugo putovati) i na ebayjui drugdje. Samo je stvarno izbor jako velik i treba znati odabrati. (a opet ako krenes birat da ti bas sve bude jasno, moze proc dosta dana dok ne odaberes , k u mom slucaju )

Isto tako, s nekim stvaria s dx-a je prava lutrija kakav proizvod, koliko ispravan, ces dobit. (vrijedi posebno za punajce i baterije, a onda čak i za svjetiljke). Isto ej i s ebayjem.

Ako se uzme da prima 18650, pocetni troskovi nisu zanemarivi.
Ima isvjetlijih lampi (q5) za jeftiniju lovu, a osim 18650 mogu primiti i 3XAAA. (SUper ako vec imate NiMH punjač, pa samo kupite te baterije). Iako s LI-ionskim dulje i jače svijetli.

ja sam totalno istrazio tu tematiku baterija, punjača , ove vrste baterije one vrste, i sad sam narucio masu toga, par svjetljiljki, razne baterije, 2 punjača, itd itd , bit ce i za prijatelje i ako netko zeli kupiti da malo pokrijem troskove .
kad mi počnu stizati onda cu i na temelju prakse mnogo vise znati o svim timizborima.

Uglavnom moja glavna baterija za bic bit ce tolko jaka da je ne smijem brzat previsoko da ne zasljepljuje druga vozila u prometu, i nema je za kupit nigdje kod nas
goranbo is offline  
Odgovori s citatom