Pogledaj jedan post
Old 21.07.2003., 15:44   #8
Quote:
putnica kaže:
naputak:dragoj zenici ponuditi pomoc, preuzeti dio obaveza, ali i slusati ju-pustiti s lanca da nema osjecaj da je rodila zatvorsku kuglu, a muz se pretvorio u tamnicara, pa cete se ti i bebac brze i bolje povezati, a mamica ce ti biti zahvalna sto ce pokazati na mnogo zanimljivih nacina
Prva rečenica ti je
Znači - muškarac pomaže ženi tako što preuzima svoj dio kućanskih obveza? !?! ?!
Ha ha ha ha ha
Koje su to gluposti? Gdje to piše da je žena ta koja mora prat, peglat, kuhat, spremati.... Nije ni čudo da muškarci ne rade ništa kad i žene razmišjaju kao ti!
A što ako ja već sada - i bez djece, koja će (ako i kada) uglavnom biti na njen zahtjev, preuzimam svoj dio odgovornosti? Onda kada dođe to dijete na svijet - to što ću ja izvjesit veš ili oprat duđe neće biti nikakva promjena! Jebeš takav brak/zajednicu gdi muž kuha i pere suđe samo kad je žena bolesna ili trudna - te još k tome oboje smatraju da on njoj pomaže.

Vjeruj mi, nikad u X godina zajedničkog života, pa ni nakon pola boce pelinkovca, nije mi sinulo da ustvari, ja njoj pomažem tako što obavim svoj dio kućnih poslova, jer smatram da je to moja dužnost podjednako kao i njena....

I baš me briga za povezivanje bebača i mene, osim u kontekstu dobrobiti djeteta. Neka se ono zacopa u mamu koliko hoće - ne dira me. Ako se želi zacopati u mene - ista stvar. Ono što mene brine, poznavajući svoju taštinu, da ću se nakon dolaska prinove osjećati zapostavljen (emotivno naravno) i ne znam kako ću reagirati na to.
Sad, ako netko ima TAKVIH iskustava, a ne s kućanskim poslovima, neka mi se slobodno javi!
__________________
Warning: place_sig(): Appending signature file for user nologo385 failed on line 01

This sig is too long and it will be trunc
nologo385 is offline  
Odgovori s citatom