Pogledaj jedan post
Old 28.05.2007., 15:52   #20
Evo, ja sam upravo friško iz dotične škole izašla.

po mom mišljenju, škola kao i svaka druga, ništa posebno "teža" od ostalih gimnazija. ako na samom početku radiš u nekim normalnim količinama i stekneš radne navike, s 5 možeš proći bez problema, a kasnije se onda možeš komotno opustiti ( ne pretjerano, ali možeš ). ja sam u prvom razredu jako puno radila, možda čak i više nego li sam trebala....a onda sam negdje krajem drugog tek shvatila da oko većine stvari stvarno paničarim BEZ VEZE i da komotno mogu biti-kampanjac, što sam i radila skroz do kraja, a svejedno prolazila s 5.

što se profesora tiče, ovisi u koju smjenu upadneš- ja sam imala sreće da sam se našla u izvrsnoj smjeni u kojoj nešto konkretno mogu zamjeriti samo jednom profesoru- profesorici Tomašić iz kemije koja je histerična, neurotična, nezrela i koja stvari naprosto previše uzima k srcu, a ne učenje kemije i loše rezultate smatra osobnom uvredom. ali ako te nije nešto briga za kemiju, onda te čak ni to ne može naživcirati.
inače, najbolji predavač kojeg sam u životu imala- profesorica Pavić Pezer iz hrvatskog. Takvo nešto se doživjeti treba. Ta žena je genijalna, nju naprosto ne možeš NE slušati! Pisati ne moraš, jer sve što ispredaje kasnije dobiješ lijepo isprintano na papirima i iz toga učiš, satovi lektire su izvanredni, način na koji predaje i učini TEBE dijelom nastave je naprosto WOW. eto, iskreno se nadam da će, tko god se bude upisavao, biti te sreće da tu ženu dobije iz hrvatskog!
od ostalih profesora bih istaknula profesoricu Majić iz engleskog, također izvanredan predavač, odlična razrednica i predivna osoba. Ako ste ikada gledali Školske tajne ( Boston Public ) u kojem se više manje svi profesori jako zalažu za učenike i bliski su s njima, e, pa takva vam je ova profesorica. Neopisivo topla osoba koja istinski želi pomoći svima kako god zna i umije.

a što se ekipe tiče- eh, kao i u svakoj drugoj školi- kako te dopadne!.....doduše, ja kad sam se upisivala sam bila od dojmom da će to biti čitava neka "štreberska ekipa", ali daleko od toga....
u smjeni su 1. i 3. te 2. i 4. razredi, tako da tko god se na jesen bude upisivao bit će u smjeni s trenutnim drugašima s kojima sam ja do sada bila u smjeni- i eto, moram "pohvaliti" tu generaciju jer su stvarno i više nego na mjestu tako da mislim da će vam biti dobro s njima u smjeni- sve do 3.razreda dok vam ne stignu vaši prvašići

sve u svemu, nisam ni u jednom trenutku požalila što sam se upisala u ovu školu jer je stvarno izuzetno kvalitetna, s odličnim profesorima i eto, iz osobnog iskustva govoreći, dobrom ekipom
__________________
But I've still got me to be your open door, I've still got me to be your sandy shore, I've still got me to cross your bridge in this storm and I've still got me to keep you warm...warmer than warm...
Gretchen is offline  
Odgovori s citatom