Tema: [HRT] 20pet
Pogledaj jedan post
Old 10.03.2012., 17:50   #72
Quote:
humani kaže: Pogledaj post
Hvala puno .
Inace ,ja i par mojih prijatelja koji isto svakodnevno pokušavaju dobiti vezu smo odlucili zvati jos samo ovaj tjedan ,ukoliko nitko od nas ne upadne .
Zovemo isključivo sa fiksnih linija .
Reda radi ubacite i mobitel. Mozda Vam upali. Kad igrate, ne gledajte u tv.
Samo ce Vas zbuniti. Stavite na speakerphone i skoncentrirajte se na pitanje.
Mi igramo stalno, ful je tesko upasti. Prvi dan ljudi jos nisu znali za kviz,a i nije se znalo kada zapoceti sa zvanjem. Dodaj jos srecu, i eto, desio se presedan.
Sreca da niste iz Rijeke jer bi Vas prozvali da ste jos jedna "zlocinacka organizacija" iz grada na Rijecini.

Ako redakcija kviza cita, mala primjedba. Valjda necete zamjeriti.
Morate se odluciti sto hocete od kviza. Jasno je da je on u sluzbi smanjenja gledanosti dnevnika Nove TV. Jasno je da od njega ne ostvarujete nikakvu dobit, niti preko poziva, a niti od sponzora.
Znaci odlucili ste poklanjati novce da podignete gledanost svog dnevnika.
Sve pet! Onda to napravite kako treba.
Nemojte lomiti kviz sa: "kako ste", "od kuda ste", "jeste li Vi nas danasnji...". Smanjujete vrijeme kvizu koji ionako prekratko traje.U kviz Vam ulazi premalo igraca. Cijela stvar bi trebala trajati duze, i odvijati se brze. Tako da ljudi imaju osjecaj da mogu doci na red. Ovako Vam igra 6-7 ljudi, dva iz Rijeke, dva iz Osijeka i eto Vam negativne reklame.
Naravno da nismo mi igraci krivi, niste ni Vi. pogotovo ne bi bilo fer da sada uvedete filter za pozive.
Jednostavno napravite duzi i brzi kviz. Neka udje 20-30 ljudi dnevno. Dignite razinu tezine pitanja, kao sad u petak na 25 tisuca. Biti ce veci protok ljudi, nece bas svi uzeti novce.A ako se i otvore sva pitanja, uzmu svi novci, jednostavno, kviz je gotov. Bez obzira ako je ostalo jos vremena. Ista kolicina novaca svaki dan. Ako bude srece za Vas,mozda Vam nesto i ostane na kraju dana.
Mislim da ce te s time nesto postici.Ovako,bojim se da necete docekati jesen.
Ima ona narodna "Jeb. bi se al da joj ne udje!" Poz.
MOREX is offline  
Odgovori s citatom