Pogledaj jedan post
Old 10.03.2010., 13:26   #6
Mislim da je svakako reč o bazičnom nesvesnom primitivnom (ne mislim ništa pogrdno) instinktu. Žene sa velikim grudima možda odaje utisak da je plodnija, da nosi bolje gene. Što će reći kao- stereotip koji važi i za muškarce što si naveo- visok, crn. Možda ima tu neke istine, ne znam. Kao što se priča da žena sa širokim kukovima rađa pametnu decu. U vezi toga je čak bilo sprovedeno neko ispitivanje koje je navodno to potvrdilo.

Verujem da nema nikakve veze sa tim kakva je u krevetu. Ali i ne samo to, čula sam od nekih drugarica s obzirom da nisam vlasnica petice , da čak iako imaju velike grudi da im one nisu glavna erogena zona! Npr. osetljivije su im noge-butine, listovi i stopala(ili nešto drugo) nego grudi. To ih čak smara dok ih npr. noge izluđuju. Pa vi sad vidite. Što će reći, šta vam znači to što vi tražite takve i jedva čekate da ih osetite pod svojim rukama ako to njih ne uzbuđuje ili bar ne uzbuđuje ih dovoljno.

Zašto žene žele velike grudi? Pa mislim da je razlog očigledan, moguće je da mediji utiču, ona misli da je ženstvenija a i to daje obeležje celoj figuri.
Trans4macija is offline  
Odgovori s citatom