Pogledaj jedan post
Old 08.12.2014., 13:05   #61
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
alo frajeru,

Nisam nigdje rekla da sam otisla iz odvjetnistva, nego nisam zeljela ni uci u njega - iako me cekalo radno mjesto i uhodana kancelarija. To sto sam zensko ne znaci da mi je domet da prozujim kroz radni dan i sto prije pobjegnem kuci...ja sam na svojem obrazovanju radila, jos radim, mislim da sam dosta toga dala ovoj drzavi - ukljucujuci i visegodisnje obavljanje odjednom dvostrukog posla za kolege koji su shvacali svoj posao ovako kako ga ti shvacas u drzavnoj sluzbi, no, taj me rad doveo na bolji plozaj - ali, gle cuda, na tom boljem polozaju imam iznad sebe ljude koji ne znaju organizirati posao, gdje silom prilika vecinu dana prodje iz supljeg u prazno jer budaletine na glavnim mjestima ne znaju sta da rade sa svojim ljudima, bacili ih politicki kumovi da glume sefove u resorima s kojma veze nemaju...i iz toga isto idem dalje, jer se ne vidim u takvom demotivirajucem i beznadeznom okruzenju...ali u jednom imas pravo, ako nista, takvo okruzenje je idealno za zasnovati obitelj jer nista ne gubis na poslu zahvaljujuci tome kako ga se kilavo obavlja, a neku sigurnost ipak imas

Pa ljujte po ljudima koji se u takvoj atmosferi i takvom negativnom stavu javnosti, potplaceni, ipak trude koliko mogu odraditi svoj posao i pomoci i - vama takvima na kraju price
Čekalo te radno mjesto u odvjetništvu i uhodana kancelarija, a ti si izabrala radno mjesto s demotivirajućim okruženjem, nesposobnim šefovima i malom plaćom...tko ti je kriv.

Nego, daj mi reci,13h je, a ti se dopisuješ na forumu i surfaš netom...tako se znači provodi radni dan u državnoj službi?
Stiglitz is offline  
Odgovori s citatom