Pogledaj jedan post
Old 01.02.2011., 16:37   #4
Quote:
Ahisma kaže: Pogledaj post
Bavim se takvim uzgojem povrća za osobne potrebe.
Preporučam knjigu Ruth Stout "Vrt bez motike". Mene je uvjerila da pokušam na taj način i nisam požalila.
Da, to je i moja priča - bavim se uzgojem povrća za osobne potrebe u zadnjih par godina. I svake godine sve više ulažem truda i rada, ali prošlogodišnji rezultati su me natjerali da više razmišljam. Iako sam u vrtu sve odradila što je trebalo - zbog mojih obaveza koje do tada nisam imala - provoditi svaki drugi dan sa malom bebom i vikende. Nisam imala uopće vremena za vrt. Našlo se je u njemu salate, krastavaca, paradajza, luka.... ali sve jadno. Sve je bio rezultat moga nerada. Godinu prije - kad sam sve zalijevala redovito - vodom s koprivama - imala sam povrće iz snova. Prošle godine manjak vode se vidio na svakom koraku.

Ta voda (koju moram vuči u kantama na brijeg i nije problem jer ću ove godine tu kopati bunar da ne plačam vodu za vrt) uz moje knjige koje doma prelistavam - me je dovela do istog "Vrt bez motike" - ***

Veselim se tome da vidim kako se vi "borite" i nadam se s uspjehom! Meni se čini da sam nekad u žestokoj borbi za zdravo povrće, a u vrtu jednostavno, slobodno ili raste ili ne raste

Zadnje uređivanje Göttspöđä : 01.02.2011. at 19:52.
komar is offline  
Odgovori s citatom