Pogledaj jedan post
Old 05.01.2010., 21:06   #12
Evo da te utješim, nisi sam u tome!
Nemam problema s disanjem, ali imam velikih problema sa zrakom u želudcu. I kad sam gladna, osjećam ga i to na način da me pika i tojako, pod rebra i kao da mi taj zrak stoji i ne može proći, a kad se najedem, kao da hrana pokrene taj zrak, i onda krenu plinovi.

Bila sam na gastroskopiji, kažu da imam gastritis i dobila sam tablete koje tek krećem piti, štitnjača kažu da je u redu osim što imam jednu dobroćudnu cistu za što su mi rekli da nije ništa.......e sad, ono što me izluđuje je to što mi svaki dr. kaže da ja ne žvačem dovoljno hranu, da gutam zrak...a kako me to muči već dvije godine, naravno da pazim kako jedem.

A onda još kad krenu o hrani koju trebam jesti...dođe mi muka jer jedem sve integralno, pijem sojino mlijeko, jedem bijelo meso, svu silu voća i povrća, pijem zelenog čaja u izobilju, vode, vozi sobni bicikl 6 dana u tjednu...........nekad si već mislim da ni toliko povrća i voća ne valja.

Uglavnom, ako mi ne bude bolje nakon tih tableta, idem na još jednu gastroskopiju!! Jeeeee!!
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom