Pogledaj jedan post
Old 06.04.2011., 17:26   #75
Quote:
Vilenica kaže: Pogledaj post
to ti misliš zato što si muškarac, pa ti je orgazam nešto najnormalnije (mali dio muškaraca ima problem s orgazmom, neusporedivo manje od žena, i zato nisu u stanju shvatiti ženski problem)
Nikada nisam ženski orgazam smatrao kao nešto najnormalnije. Zato mi je toliko i stalo do njega.

Quote:
ja smatram da takvu razinu bliskosti, koja je normalna, prirodna i ugodna, možeš očekivati nakon što ti draga prođe 4-5 godina psihoterapije. to ti košta 50-100.000 kuna i okej je da joj ti to zaradiš

jasno, to se često dogodi i spontano, bez posebne terapije. kad žena napuni 30, 35 ili 40 godina, kad psihički i emocionalno sazrije. na to ti ne možeš utjecati
Depresivnije procjene nisam odavno vidio. Na temelju čega ih baziraš?

Quote:
tvoj problem je isti kao da se sad javi neka cura i strašno pati zašto njezin dečko nema erekciju, a ona se toliko trudi! i u tom slučaju odgovor bi bio isti: nije problem u tome što je ona loša ljubavnica, nego njen dragi ima problem koji je donio sa sobom u vezu. to se rješava na psihoterapiji
U ovom tvom hipotetskom slučaju, smatraš li da cura ostala neokrznuta njegovim problemom u kontekstu vlastitog samopouzdanja? Ja čisto sumnjam.
Potjeh. is offline  
Odgovori s citatom