Pogledaj jedan post
Old 03.08.2017., 10:28   #99
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Ne znam ime dečku no Instagram zvijezda je, nasljednik neki što već, putuje po svijetu, zajebava se i sve to snima i objavljuje na društvenim mrežama..ima nekog aviona za curu i on sam je atraktivan..želiš reći da on ne bi imao šanse kod dobrog dijela žena jer eto nema klasičan posao? Sumnjam. Jer koja je razlika između njega koji se samo zajebava, putuje i živi od Instagrama i nekog tko je isto nasljedio nešto, živi od rente što god i recimo isto se samo zajebava, izlazi, odmara kući itd?
Sve to površno izgleda jako lijepo. On se zajebava putuje, objavljuje na Instagramu slike, cura je avion, nju isto pokazuje. Divota. I masi ljudi to zaista jest divota, pogotovo ljudima koji površno gledaju stvari i bitno im je kako ih drugi percipiraju i bitno im je da na društvenim mrežama imaju prekrasan život. Meni takve stvari nisu bitne, a znam i priličan broj ljudi kojima je to potpuno neinteresantno. Stvar je osobnih preferencija, odnosno traženja zakrpe krpi. Nismo svi za sve.

Na forumu se stvari prilično pojednostavljuju i kad staviš sve na hrpu ispada da žene samo traže novce i ljepotu, a muški to trebaju imati i to je to. I većinom su na suprotnim stranama i neprijatelji jedni drugima. U svom okruženju zaista ne vidim toga kako se ovdje potencira. Ili se ja jednostavno ne krećem u društvu sponzoruša i sponzora i ljudi koji su konstantno u ratu spolova pa vidim da svijet funkcionira i van tih podjela.
calea is offline  
Odgovori s citatom