Pogledaj jedan post
Old 07.09.2017., 12:24   #2446
Quote:
CocoNut07 kaže: Pogledaj post
Bok.

Pomagajte, jednostavno ne mogu vjerovati da ne mogu naci tenisice. Kao da su propale u zemlju. I dok sam ih nabavljala sam se bas nazivcirala jer je bilo niz nepravilnosti.
Pitanje glasi gdje se nalaze moje tenisice? Osijek, 9:50
ASC=24Li53
Imamo samo 1 dokaz da ce biti nadjene ali vredi pokusati!
One mogu biti u ormanu sa odelom ili u spajzu, sobi za rucavanje, u koferu sa knjigama, na/u stolu na kome se uci, u sobi gde vezbate, gde drzite kucnog ljubimca, u sobi koju koristite za posao koji radite kod kuce, u sobi koju izdajete, u sobi gde je bolesna osoba, u sobi gde ucite, u blizini medicinskih preparata ili pak nekih preparata za odrzavanje higijene. Obicno nisu vidljive, u dzepu?, fijoci ili ormanu, kesi, ispod ili izmedju necega. Roditelj (majka) zna gde su. Traziti kraj temelja, greda, zidova.

strana sveta: JUG
u blizini boja: drecava crvena, crna, tamno zelena i braon

POF je u znaku Bika u 7 kuci. One mogu biti u prizemlju, sobi koja ima keramicke plocice na podu, u ostavi, u tihoj i tamnoj sobi, ili tamnom ormanu, kutiji ili u blizini mesta gde se cuva kes, u blizini klavira, ormana sa dosta fijoka, u torbi, u kesi ili kutiji koju ste dobili kad ste ih kupili .
Partner ih je mozda video ili stavio negde. Partner ce ih mozda naci ili ce na neki nacin biti umesan u njihovo pronalazenje. Potraziti u spavacoj sobi, dnevnoj sobi, verandi, predvorju, tremu. Obicno je na vidnom mestu. U partnerovoj sobi, kancelariji, ili mestu u kuci gde radi.

strana sveta: ZAPAD
u blizini boja: zuta, roze, bela, plava, narandzasta, bez
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom