Pogledaj jedan post
Old 08.08.2008., 21:43   #10
Quote:
ketty blue kaže: Pogledaj post
eto, cim pocne predigra mene to lovi, taj grc, odmah razmisljam da necu svrsit ni ovaj put, da cu vjerojatno il odglumit il necu pa ce on vidjet da meni nije bilo dobro.
uopce nisam toliko slobodna da istrazujem sta mi pase sta ne, jer sam vec uvjerena da ce ovo stanje ostat zauvijek.
s njim sam otvorena u svemu skoro, recimo, ne znamo se jos previse duboko, i vjerujem da bi trebala porazgovarat al pojma nemam kako.
samo sto sam taj problem imala sa svima ne samo s njim.

kao da je u meni ta neka blokada, razmisljam ocito kako je drugoj strani, uopce ne znam biti sebicna u tome (pri tome mislim na onu pozitivnu sebicnost u seksu, koja ti je potrebna da uzivas kako treba...)

ne znam da li da potrazim neku strucnu pomoc, literatru, ne znam vise sta... ili se trebam naucit opustit inace. ma nemam pojma.

p.s. hvala vam svima, stvarno mi treba pomoc jer ovo vec frustrira. zabrijala sam da se trebam pomirit s tim da cu ja ocito bit osoba koja ne uziva u seksu.
A sto se ne dogovoris s deckom da pokusate jedno vrijeme raditi samo ono sto on zeli, sto ga pali..Tako upoznajuci ga i ne misleci o sebi ces se opustiti..Zaj*** ces svoj strah na taj nacin
headhunter is offline  
Odgovori s citatom