Pogledaj jedan post
Old 12.07.2010., 16:32   #6
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Što ima privlačno u tome da ste nekome na drugom mjestu? Da to bude neko veće ili manje skrivanje, muljanje, izmišljanje... ostavimo sad moralni aspekt po strani...

Jednostavno ne razumijem cure/žene koje svjesno (a kako bi drugačije ) ulaze u veze s oženjenim muškarcima.
Nema dovoljno slobodnih ili kaj... ?

Meni su te ljubavničke priče uvijek bile poprilično ne jasne. Mislite da će on poradi vas ostaviti ženu i djecu... , to se desi možda u 10% slučajeva... u 90% ste druga i dovjeka će te to biti.
znaš u čemu ja mislim da ti griješiš?
u tome što smatraš da većina ljubavnica misli da su na drugom mjestu.

ako i jesu na "drugom mjestu" u smislu tehnikalija tipa "moram provest sa ženom i obitelji božić, vikend, god. odmor" ili "moram na vrijeme doći doma" (i vjerojatno najbitnije: po tome što se slažem da većina muškaraca ipak ne želi ostaviti ženu ako imaju ljubavnicu, nego naprosto žele imati i ženu i ljubavnicu ) po onome što sam ja čula i vidjela, većina ljubavnica je ipak uvjerena da su barem trenutačno No.1, jer uvijek je to neka spika: "njegova žena je vještica - glupa - lijena - nesposoba krava - ružna - debela - zapuštena - ne razumije ga - ne želi spavati s njim - maltretira ga - živčana - neurotična - treba ići psihijatru"... i uvijek je to kao neko uvjerenje "ja sam njegov spas, ja sam sad njegov centar svijeta, ma ja sam idealna žena za njega, šta bi on dao da sam mu zapravo ja žena, a ne ona krava".

uvijek je to neko žaljenje: "jadan on, on je nesretan, njegova žena je niškoristi, a sa mnom je sretan, sa mnom uživa, u mene je stvarno zaljubljen i pati što ne može biti sa mnom".

tako da se o ovim no.1, no. 2 kvalifikacijama može porazmisliti.

jedno je kako to zaista je (da većinom, realno, jesu no.2), ali mislim da je stvar u njihovom uvjerenju: veik dio njih, bar na početku veze ipak žive u uvjerenju da su sad one no.1.
aryna is offline  
Odgovori s citatom