Pogledaj jedan post
Old 23.05.2005., 13:30   #13
Quote:
Škorpion_07 kaže:
Da zaista sramota pričati o muslimanima jer ništa zlog nisu počinili.....

Hrasno se još uvijek računa u dio Sarajeva a ako si ti papak iz Sokolović Kolonije onda je sasvim moguće da sam bio u "nekim drugim dijelovima Sarajeva"....

Skorpion, buduci da je u mojoj zgradi bilo dosta Hrvata, 11 sad kad ih prebrojim, od kojih je vecina sa nama prosla citav rat i dijelila dobro i zlo, i bukvalno zadnju konzervu ili nekako zbavljeno jaje ili mozda krompir, pekli kruh u istoj peci na pocetku rata i sve ostalo sto zna onaj koji je bio u Sarajevu kako je bilo, i ne sjecam se da je ikome dlaka sa glave falila niti da su bili vrijedjani (bio je komsija Srbin par puta od strane izbjeglica sa Sirokace, ali oni su opcenito bili malo divlji). Mi smo bili na samoj granici Cacine zone i jednom prilikom su pokupljeni i stanari nase zgrade, ukljucujuci i Bosnjake, radi onog kopanja rovova. Svi su se vratili i niko nije nestao, kako tada, tako ni ostatak rata, hvala Bogu.

Zato, molim te navedi iz svog licnog iskustva slucajeve kad te je neko u ratu u Sarajevu zlostavljao ili ponizavao zbog toga sto si Hrvat.

Isto vrijedi za Vanju.


Molim navedite i ko vas je vrijedao i da li se radilo o komsijama, suborcima iii nekom trecem.

Unaprijed zahvalan. Ovo me stvarno zanima, ne provociram.
__________________
أني لو موين إوريت
banirani bebac is offline  
Odgovori s citatom