Pogledaj jedan post
Old 17.06.2012., 23:17   #15
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
sta to jos zbilja postoji u 21 stoljecu
Lako za to, Mantis, nemaj straha. Nit deva, nit novaca, nemaju nas kome prodat. Ni utopit.



Nego, zašto je u naslovu zaljubljenost vs. ljubav? :cjepidlaka:

Sad malo ozbiljnije. Čini mi se da kad se kaže svemirska zaljubljenost da ne pomislimo svi na istu stvar. Neki će pomisliti na svemirske zablude, neki će pomisliti na svemirski seks, a neki na na nešto treće što bi možda moglo doći bliže onoj ljubavi koja je ostala iza vs.

U svakom slučaju ne vidim baš pretjerani smisao u stavljanju i jednog od elemenata u naslovu nasuprot onom drugom ako su ljudi koji stoje na tim stranama sretni i zadovoljni.

Biti svemirski zaljubljen meni ne zvuči loše. Uživati u ljubavi koja je izrasla iz prijateljstva isto ne zvuči loše. Biti u dogovorenoj vezi u kojoj su mi dogovorili nekog tko mi je , ne znam, mislim da bi preživila.

Dok je dobro, neka je. Kad nije dobro, tako mi svejedno kako je do toga došlo, a moglo je svakako, pa čak i mojim vlastitim izborom

Ako ćemo u postotke i vjerojatnosti u bolji ishod onda glasam za... pitajte me za 30tak godina. Do onda možda skupim oko sebe dovoljno primjera ljubavi za neku kakvu takvu statistiku.
darkić is offline  
Odgovori s citatom