Pogledaj jedan post
Old 08.11.2006., 20:02   #96
Quote:
Lestat kaže:
Što bih se ja dao krstit, jel se ti daš! Ne možeš vjerovati slijepo svim dokumentima koje ti takve organizacije pružaju na uvid jer su kao javne, pa ni najjednostavnije firme ne izlaze u javnost sa svim svojim planovima i ciljevima!
To uopće nije tema(NASA)! Neću o njoj ni pričati više!
Ti da si se rodio prije 500 godina tvrdio bi da je Zemlja ravna ploča!
Činjenica je da se ne mogu sve pojave na svijetu objasniti i da je čovjekov mozak znanost odgonetnula samo jedan mali postotak! Da je ljudski mozak znanstveno dešifriran 100% onda bismo možda mogli pouzdano reći koji su čovjekovi kapaciteti i što to stvarno čovjek može!
Po meni živjeti unutar postojeće paradigme je biti slijep! Nisam tu da ih ja rušim ali nisam tu ni da slijepo vjerujem u njih!

Što se tiče moje nestimulativnosti za raspravu nisam otvorio ovu temu kako bih širio neke podatke o solarnim jogijima već da dobijem informacije(da znam sve o tome ne bih otvaro temu).

Ako mi želiš pomoći odgovori mi na pitanje koje sam prije postavio: kako neki ljudi uopće mogu dugo gledati u sunce a da im se pritom ne ošteti vid?
Ako ne možeš nemoj se više javljat jer NASA nije tema!
Važno da možeš vjerovati swamishijima ili kak se već zovu. BTW prije par godina tip iz Kazahstana (kud će suza nego na oko ) je tvrdio paz vamo da ima cjepivo (ne lijek, cjepivo) protiv raka. Uz to je mpokazivao potvrdu Kazahstanske akademije znanosti da je to točno. Sad mi reci jesi li se išao cjepiti jer....ipak je to potvrda akademije. Tako i ovi tvoji dr-ovi od kojih je tko zna jel ijedan doktor medicine. Prije 500 godina da su ti rekli da se može skočiti na mjesec ti bi pokušao. Tebi ovdje ne trebaju informacije tebi treba potvrda onog kaj si napisao u prvom postu. Ako gledaš u sunce dovoljno dugo....oslijepiš. Kao što su ljudi od sunca osljepljivali u pustinjama (recimo II svjetski rat) iako nisu direktno gledali u sunce. Ježi ga nisu oni znali da se tako jede i pije i pune čakre i prana.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom