Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 03.11.2008., 13:35   #619
Hemeroidi

Evo da i ja podijelim svoje iskustvo sa vama,dakle i ja sam imao problema sa hemeroidima krvarenja peckanja bolove..e sad pokusao sam mazati nekkavim mastima i nije mi pomoglo nista,kasnije sam cuo da treba omeksati stolicu i da je najbolje za to sjemenk elana samljevene i pomijesane sa jogurtom, i stvarno pomaze stolica je puno mekša iako obilnija(ukucajte u google "sjemenke lana" i procitajte kakva je to cudesna sjemenka probajte u svakom slucaju jednom dnevno po dvije zlicice sjemenki sa jogurtom,al ponekad kad bi imao stolici i nakon taoga cim bih se obrisao papirom krv bi se pjavila na papiru,sve dok nisam na nekom forumu procitao nesto sto nikad ne bih pomislio,covjek je siguran kaze da papir najvise izaziva hemeroide i da je izbacio papir iz upotrebe i da nema problema uopce,ja kazem sebi jeste malo na prvi pogled ljigavo i pomisao da bi sad od jednom trebao rukom analni otvor na svake nuzde,medjutim kazem idem probati nemam sta izgubiti jer znate i samo sve bi probali samo da pomogne i za ne virovat od kada to prakticiram jos do sad nisam imao ni jednom problema sa hemicima,to prakticiram nesto vise od mjesec dana al meni zbilja je pomoglo tako da sad uopce nemam nikakvih problema,sigurno ste i sami primjetili da i cim se obrisete papirom da imate krv u vecini slucajeva,eto toliko od mene,pokusajte sa sjemenkama lana i probajte izbaciti papir i upotrebe pa vidite da li ce vam pomoci,zelim vam svu srecu i napisite da li ste probali i je li vam pomoglo!Sretno!!
flatron021 is offline  
Odgovori s citatom