Pogledaj jedan post
Old 28.03.2007., 12:49   #7
Quote:
Lavica kaže: Pogledaj post
Prije par dana dijagnosticirana mi je pregrada u maternici, doktorica mi je rekla da se za sad ne obazirem na to već da pokušam zatrudnit.
E sad mene brine to što sam pročitala da 50% trudnica sa septumom pobaci u prvom tromjesječju.
Jel ima netko iskustva sa septumom?
Pozdrav svim curkama na forumu.Inače imam iskustva s septumom maternice odnosno moja Dg. je subseptum uteri.I to sam naravno znala i prije trudnoće. Danas sam trudna 30 tj. + 5 d i jako se dobro osjećam. Postojala je mogućnost operacije, ali moj doktor nije bio za tu opciju, rekao je da je to dosta rizično za nekoga tko još nema djece. A isto tako mi je rekao da on ne zna niti jednog liječnika za kojeg naravno može garantirati 100 % da će sve nakon operacije biti ok.Pa smo mi odlučili prvo ostati u drugom stanju i vidjeti kako će se trudnoća razvijati. Uglavnom doktor kaže da smo super zasada. Nismo morali ništa posebno mirovati, trudnoća se skoro smatra kao i svaka druga normalna trudnoća.
Ipak svaka trudnoća je individualna i naravno moraš se konzultirati s svojim liječnikom. Bitno je da imaš povjerenja u njega. Ponekad je o.k. čuti i drugo mišljenje liječnika, pa ti vidi. Nadam se da će sve biti o.k. Razumijem tvoje osjećaje i pitanja, jer sam ih i sama prolazila prije trudnoće, ali sam odlučila ostati u drugom stanju, opustiti se i uživati u svemu kao i svaka druga trudnica.
Imann is offline  
Odgovori s citatom