Pogledaj jedan post
Old 12.02.2010., 19:34   #64
Quote:
armagedon20012 kaže: Pogledaj post
moran priznat da vas kužim o čemu govorite, ti osječaji koji se javljaju kod vas neko su vrijeme i mene mučili, bila je to posljedica jednog šokantnog i traumatičnog doživljaja u mom životu.
kod mene to nije trajalo dugo nit sam pio ikakve tablete protiv toga, već sam sam skužio u čem je problem i izborio svoju bitku.
evo kako ja mislim : svi smo zdravi samo problem nije u nama kao osobama već se nalazi u mozgu, mozak kao spoj kemijskih i elektronskih podražaja često zajebaje nas i mogučnost percepcije realnosti. možemo se boriti tako cijeli život ( u biti samo se vrtimo u začarani krug) u nastojanju da riješimo te probleme bilo tabletama ili terapijom.
međutim meni je palo na pamet odakle uopće ti problemi proizlaze, i onda su mi na pamet pali primitivni ljudi ( plemena koja žive daleko od civilizacije i svega što ih jebe u mozak - stresa ) niko od njih sigurno ne pati od depresije ili ostalih sranja.
ja sam potaknut tim razmišljanjem sagledao svoje probleme ne kroz mozak, razmišljanjem o njima, već sam se uzdignuo na višu razinu, na razinu onoga što ja zapravo jesam. gledao sam na to sve svojim unutarnjim bićem, onim pravim JA i problemi ne samo da su nestali već sam shvatio da problemi nikad nisu ni postojali, već da je to samo posljledica nestabilnosti u mozgu.
svi samim tim što smo ljudi imamo to unutarnje biće ( JA ) može se nazvati i podsvijest. međutim ovaj ubrzani način života i sve nove stvari koje se dešavaju udaljavaju nas od nas samih.
U procesu meditacije shvatio sam da ono istinko ja nitko i ništa nemože iskvariti niti uništiti, našao sam svoj mir i ništa mi od tada nije problem u životu.
možda će se nekima ovo činiti debilno ili previše komplicirano, ali shvatite ovo: kada bi mozak upravljao našim životima, bili bismo obične životinje, ništa više.

eto kome se da razmišljat o ovome nek prokomentira, peace
Pa da... upravo se radi o tome da se tom stanju ne pridaje neka posebna važnost, već da je prihvatimo i da budemo svjesni da nam ne može ništa. Nadam se da neće trebati godine i godine da se riješim tog pakla. Svjestan sam da nema razloga da se ičega strašim, al eto... to mi je sve novo i nosim se kako znam i ne znam. Najiritantnije su mi vrtoglavice kojih se najteže riješim.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom