Pogledaj jedan post
Old 06.04.2006., 13:08   #20
Samo bih jos dodala da je lako pricati dok se ne nadjes u toj situaciji.
Imam frendicu koja se prije par godina htjela rastati od muza jer je bio neodgovoran na kvadrat, kupovao si najnovije gadgete i trosio na izlaske, ona svu placu na kucu i dijete, i jos mu se znao zalomiti koji one-night-stand. Razdvojili se, ona pocela sa svojim zivotom, ali ju je on opet poceo naganjati pa su se pomirili. Nakon toga mi je nekako pala u ocima, vise se nisam mogla s njom druziti, i bilo mi je neugodno zbog svega sto sam o njemu znala dok je pizdila na njega i zbog svega sto sam i sama o njemu rekla. I ona se bojala ostati sama, dok je bila bez njega cinila mi se puno normalnija i zadovoljnija, uopce mi nije bilo jasno zasto su se pomirili. Mislila sam, koja glupaca, kaj ce joj on, totalni kreten, i nekako sam ju izbjegavala. I bila sam sigurna da bi ja u njenoj situaciji otkacila takvog tipa forever.
Uglavnom, nakon toga se meni desi ista stvar, i jos gora.
Pouka: ne znas sto bi napravila dok ti se ne dogodi jer nazalost u takvim situacijama emocije prema drugoj osobi igraju veliku ulogu. A istina je i da nama koje smo pristale na takve aranzmane fali samopostovanja (sto nema veze s uspjesima na drugim podrucijima zivota).
__________________
I had no shoes and complained, until I met a man who had no feet.
Almorah is offline  
Odgovori s citatom