Pogledaj jedan post
Old 20.02.2013., 20:59   #13
Imam potpisan ugovor s Optimom iz 2008. godine. Ugovor je potpisan uz ugovornu obavezu minimalnog trajanja ugovora 24 mjeseca, te uključuje govornu uslugu, te OptiDSL uslugu u koju je po ugovoru uključena brzina, flat promet, te korisnička oprema za 1 kunu uz minimalno trajanje ugovora 24 mjeseca. E sad, u čemu je problem. U zadnje vrijeme veza ozbiljno puca. Pukne, pa nakon nekog vremena proradi (nekad za 5 minuta, nekad za pola sata). Slutim da se radi o dotrajalom ruteru (Tilgin) koji sam dobila iz Optime u vrijeme sklapanja ugovora, i koji od tad nije mijenjan. Kad sam zivkala internet help desk da prijavim problem i otvoreno pitala u čemu je problem, jel se radi možda o dotrajalom ruteru i imam li pravo na zamjenu/popravak istoga u sklopu postojećeg ugovora, dobivala sam zakukuljene odgovore da treba utvrditi redom prvo jel u njihovom sustavu problem, pa jel na centrali problem, pa da će tek onda oni uzeti u razmatranje zamjenu tog rutera i ako bude potrebno zamijeniti ga. Da bi nakon što sam ja prošla cijelu tu proceduru, koja je na kraju došla na to da je prijavljen kvar prije nekoliko dana na koji iz Optime do danas nisu reagirali, ja dobila odgovor u Optiminom uredu da nemam pravo na zamjenu rutera, nego da moram potpisivat novi ugovor.

Meni je to sumnjivo, plus što sam vidjela da u ugovoru piše da je oprema dio OptiDSL usluge, a nigdje ne piše da to prestaje biti po isteku obaveznog trajanja ugovora. Pa me zanima je li netko imao iskustava na tu temu s Optimom, tipa da je tražio zamjenu rutera nakon isteka obaveznog trajanja ugovora? Kakve odgovore je dobio? Je li postoji netko da je imao/ima ugovor iz tog razdoblja i da mu je u sklopu ugovora zamijenjen ruter nakon isteka razdoblja obaveznog trajanja ugovora?
Saudade is offline  
Odgovori s citatom