Pogledaj jedan post
Old 08.11.2007., 16:23   #1576
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Ne, naime ova je preokrenula očima jer je vjerojatno mislila da smo kolegice (događalo mi se po bolnici da su me oslovljavali s "kolegice" valjda zato što sam dobro baratala s medicinskim rječnikom jednom me pitala viša sestra nakon što sam je oprala da mi daje mami krivu koncentraciju Manitola od one napisane na kartonu, na kojoj sam godini medicine ili sam već na specijalizaciji, inače sam diplomirala modni dizajn ) pa kao kako sam spala na tako niske grane, više u smislu "trebali biste znati više, a ovako bacate novce u vjetar".
Inače, potpuno mi je jasna njihova prepotencija (čast mnogim izuzecima i Bog ih blagoslovio), al sam naučila da je najbolje tako se postaviti i prema njima i praviti se da ste neurokirurg . Uglavnom sam po bolnicama tako uspijevala dobiti za mamu ono što je potrebno.
Moj tata je dipl.ing.građ, ali od prvog dana vodi zasebno dnevnik i zasebno ima registrator sa kopijama svih analiza, mišljenja.. i svega što su mama i oni prošli. Ispada smiješno kad on dođe doktoru i kad krene pojašnjavat stručnim izrazima šro je mami zapravo potrebno.. al činjenica jest da, u svemu, kako se postaviš tako će ti i biti!

Nedavno je mama vadila krv i medicinska sestra je krivim potezom oštetila venu. Odmah je nastao podljev na ruci i tata je povisio glas da pazi malo i da ni on sam nebi pogriješio.
ko_ka is offline