Pogledaj jedan post
Old 20.05.2007., 13:43   #18
Quote:
Snjesko kaže: Pogledaj post
Htio bi da sada muskarci iz svoje perspektive i zenske iz svoje pokusaju docarat kakvi su muskarci najpozeljniji

znam da naravno ovisi od butre do bure.

Nije fizicki izgled ono sto pitam, pitam za karakter i to.

Naravno ako je ipak fizicki izgled, materijalno stanje, auto i to vaznije, pa eto recite mi...
Po mogućnosti fakultetski obrazovan, zaposlen i ambiciozan. Treba biti ozbiljan, odgovoran, imati smisla za humor i biti obiteljski čovjek.
Znači, u obzir ne dolazi nekakav lik koji, iako ima 30 godina, još se nije ni psihički ni emocionalno pomaknuo u razvoju od, recimo, svoje petnaeste godine.
Ja mu trebam biti br. 1 u svemu.
Treba znati razgovarati i ne bježati pred problemima. Znači, ako se nađemo pred problemom, da mi ne krene histerizirati i galamiti k'o kakva cura, nego da je u stanju civilizirano i normalnim razgovorom riješiti nesporazum.
Bitno mi je da je naivno iskren, vjeran i da ne živi s roditeljima.
Dalje...treba biti prizemljeniji od mene, racionalniji, ali ipak osjećajan. I trebamo imati barem jednim dijelom slične/iste interese u životu i ne kočiti jedno drugo ni u jednom pogledu.
To bi bilo to što se tiče osobnosti.
Što se tiče izgleda, najbitnije mi je da mi je privlačan.
Nemam nekakav kriterij da mora biti ovakav ili onakav. Glavno da nije manji od mene , da nema male debele prste i da nije krezub.
diki is offline