Pogledaj jedan post
Old 12.04.2010., 11:16   #27
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Inače, nas netko sad apokušava uvjeriti da su Mađarski desničari protiv Hrvata,i da bi mi sa Srbima i Rumunima trebali biti na udaru...
Slažem se 100% - klasična manipulacija lijevo-liberalno-jugo establišmenta. Madžarsko-Hrvatska državna granica je među najneupitnijim na cijelom kontinentu. Spominjati "Madžarsku do Rijeke" u ovom kontekstu nema puno veze sa realnošću, čak i kada dolazi od meni bliskog i dragog diskutanta Saul Tigh-a

Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
oštrija politika Mađarske prema Srbiji može ju oslabiti, i malo spustiti na zemlju Tadića, jer se do sada nije javila EU zemlja koja bi imala išta protiv Srpskog nacionalizma(izrazito jakog), dok protiv Hrvatskog(nepostojećeg) postoji izrazito moćan blok Britanije,Nizozemske i Skandinavskih zemalja...
Upravo tako - mi možemo samo sjediti i uživati kada se mračnija strana srpske politike, nama nažalost predobro poznata, u punoj snazi iskaže u srazu sa snažnom nacionalnom političkom opcijom u Mađarskoj i sa vojvođanskim mađarima, koji će teško moći izbjeći da se jasnije odrede prema novom odnosu političkih snaga u matičnoj im državi..
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom