Pogledaj jedan post
Old 12.01.2011., 22:02   #26
Quote:
kopitarka kaže: Pogledaj post
ajme, ja bi takve nabijala na kolac kako mi se gade . pa jesi li prijavila seks. zlostavljanje
jesam, onome kome sam znala da mogu u tom trenutku svojoj mami - nisam naišla na neku podršku i dan danas mislim da odbija u to vjerovati jedino što je donekle učinila nakon što sam ju molila par sto puta je da ne komunicira niti se ne druži s tom osobom (što je opet teško jer prvi susjedi i još smo s tom obitelji povezani...no nije toliko bitno)
Ukratko... ja sad imam blizu 30 godina, zbilja je to bilo davno i kad god da je prestalo ja sam to toliko potisnula da je zapravo počelo izbijati tek krajem srednje škole i tada sam postala ubojito destruktivna, a počela sam sama sebe dovoditi u normalu tek nakon 5-6 godina. Ne mogu reći da sam izgubljeni slučaj u potpunosti, ali nisam uspjela odraditi sama sve i imam užasno puno "rupa", odnos prema sebi i drugima, nemam bliska prijateljstva, u nekim sam stvarima ostala totalno oštećena... i mislim da bi mi zbilja dobro došlo da o tim posljedicama traume i mog ponašanja nakon razgovor s nekim nazovi stručnim. također nisam presretna idejom da se vucaram po socijalcima već bih voljela ako netko zna i ima za preporučiti nekoga privatno da me uputi...
ne želim se ja prisjećati, ali sam na to već navikla sada skoro svakodnevno, a čim ga sretnem usere mi čitav dan, ponekad i više
ButterflyEfekt is offline  
Odgovori s citatom