Pogledaj jedan post
Old 15.09.2013., 14:22   #99
Quote:
lovely_one kaže: Pogledaj post
Pa ima puno članaka o tome.To je još jedna izmišljotina farmaceuta u suradnji sa liječnicima da izmuzu brdo novaca. Ljudi , pa molim vas.
Prije su se takva djeca zvala..da se fino izrazim...pomalo neodgojena. Sada odjednom - poremećaj pažnje, hiperaktivnost i slično. Ha. ha..tu treba samo malo discipline i ništa drugo.
Kao i najnovija fora onog ˝lijeka feminesense. Sada ga trbaju piti i tinejdžerice da ne bi imale problema u menopauzi !!!!!!! Mislim.
za svaku pizdariju će oni naći tabletu.
Mislila sam da ste čitale o tome...
Djelomično se slažem sa tobom. Tu posebno mislim na farmaceutsku industriju.
Mom klincu je nedavno dijagnosticiran ADHD kombinirani tip...nisu mu prepisane tablete niti bi ikada pristala na takvu vrstu "pomoći". U školi su predložili individualizirani pristup koji očigledno nije zaživio.
Itekako odgajam svoje dijete i postavljam mu granice, no jednostavno ide teško. Jako teško.

Quote:
chani kaže: Pogledaj post
Ali nije mi jasno kakvu koncentraciju ima kad se zabulji u crtice,da zna imena svih mogucih gormita ,opisuje nivoe u igrici i sl.gluposti bez problema????
E, ovo se i ja pitam...
Očigledno nisu zainteresirani za školu. (kužim ih)
Sad sam promijenila taktiku i postala sam još stroža. Upravo radi ovoga što si navela. Moram biti svakodnevno mama aždaja inače ode sve u tri lijepe....
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom