Pogledaj jedan post
Old 17.10.2015., 17:08   #12
Quote:
Astera kaže: Pogledaj post
Da, upravo se o tom radi-o njenoj pasivnosti. Iz tog razloga je, po njegovim riječima, zapostavila sebe na svim poljima. Mada je meni, posmatrajući sa strane, ona odražavala svoju osobnost. A sada ima strah da će ga izgubiti i više je očajna pa pribjegava bilo čemu za što misli da će njega zadovoljiti.
Hm. Kao sto je nausikaja rekla gore - onog trenutka kad ona stekne samopouzdanje i nesto se u njoj samoj okrene (sto je vrlo moguce), razvit ce veliku ljutnju spram njega. Mozda cak i inicira prekid.

Ona je opcenito vrlo nesigurna osoba, tako mi se barem cini, i to je veliki problem u ovoj situaciji. Da je sigurnija, drugacije bi to sve zajedno izgledalo.

Quote:
Astera kaže: Pogledaj post
Da, upravo se o tom radi-o njenoj pasivnosti. Iz tog razloga je, po njegovim riječima, zapostavila sebe na svim poljima. Mada je meni, posmatrajući sa strane, ona odražavala svoju osobnost. A sada ima strah da će ga izgubiti i više je očajna pa pribjegava bilo čemu za što misli da će njega zadovoljiti.
Ukoliko je ona doista odrzavala svoju osobnost, a on to kao njen partner nije vidio, onda je ta veza labava na jako puno razina.
Jer on nju esencijalno ne prihvaca, znaci nije s njom nego nekom slikom koju ima u glavi i koja se sad malo izoblicila pa brze bolje ajmo popravljati.

Quote:
Astera kaže: Pogledaj post
Ovo si odlično napisala-strah od ostavljanja, samoće i svega što ukazuje na manjak samopouzdanja. Do takvog zaključka sam i ja došla nakon razgovora koji smo juče vodili. Kao i da on neće biti zadovoljan i ispunjen ma koliko ona sebe promijenila niti će je više voljeti. Ako on za nju uopšte više ima ljubavi i poštovanja.
Nije on nju nikada ni volio. To se jasno vidi iz tvojih upisa.

Bila sam i ja s covjekom koji je na meni htio mijenjati SVE, ali bas sve, i to ne samo vanjsko, vec moje navike, posao, nacin zivota, nista nije odgovaralo njegovoj sabloni kakva bi zena trebala biti. Nazalost, dugo mi je trebalo da shvatim kako je rijec o ekstremno nesigurnoj, iskompleksiranoj, ostecenoj i neostvarenoj osobi, koja nije postigla sa sobom ni polovicu toga sto je od mene ocekivao pod normalno. Vrlo vrlo je teska situacija kad zaglavis s tako nekim. Takvoj osobi cura mora biti sredstvo krpanja njegovih mana, a ne netko koga ce iskreno voljeti i postivati.
Sjecam se kako su mi se otvorile oci kada mi je zbog gluposti napravio scenu pred mojim prijateljima, pa mi je jedna od njih rekla 'gledaj, ne znam kako ce ti ovo sad zvucati, al on tebe uopce ne voli, nemamo tu sta raspravljati'. Mislim da je to bio trenutak kad su se meni pomalo pocele otvarati oci, nakon toga vise nije bilo povratka.

I u sadasnjem odnosu muz i ja se aktivno mijenjamo i puno radimo na tome, no potpuno je drugacije sve zajedno, nema te gorcine i osjecaja gonjenja robova kao sto sam imala s prijasnjim. SVaku promjenu koju sam sada napravila uz njega, napravila sam i za svoje dobro i opet bih tako. Zato sam na pocetku spomenula da je strasno bitan kontekst u kojem se te promjene dogadjaju.

Zadnje uređivanje TincH : 17.10.2015. at 17:21.
TincH is offline  
Odgovori s citatom