Pogledaj jedan post
Old 02.02.2016., 22:30   #22
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nema potrebe ići protiv svojih osjećaja i glumiti hladnu kučku koja čeka da on napravi prvi potez, niti treba trčati oko njega kao oko malog djeteta..
Dakle dovoljno ste skupa da bar možete iskreno i otvoreno porazgovarati, kako se ti osjećaš, kako se on osjeća, kako vidite perspektivu veze, ili ne vidite perspektivu, zašto se nema potrebu i želju javiti, ako nema želju znači da mu nisi potrebna već da si mu onako netko za ubijanje dosade i povremeni sex, a možda se u njemu nakupilo dosta sranja koje nije u stanju rješitti pa se ljudi na tebe naročito ako je zatvoreni tip kojeg treba povlačiti za jezik da nešto prevali preko usta, ono nezreo je...
Apsolutno da ne treba glumiti hladnu kuju, ić protiv sebe i izmanipulirati nečiji krivi potez koji bi rezultirao nekakvom svađom, raspravom itd.
Ali sam mišljenja da je potrebno i pokazati drugoj strani kako je to kad te partner drži na distanci i kad te šikanira iz života.
Ima ljudi koji i na to odreagiraju pozitivno pa skuže "Aha, jbt. Ja sam se baš sranje osjećao taj put kad se meni dogodilo ono što ja njoj priređujem duži period.
Ne želim više to."

Ima i onih kojima je potreban samo razgovor.

A jebeš ga ima i onih koji će podbaciti u oba načina.

Sama će skužiti jer sama to i mora napraviti, sad na koji način, isto njezina stvar.

Ja bi probala razgovorom, ako ne, obula bi ga u svoje cipele, ako ni to ne šljaka, dala bi mu nogu.
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom