Pogledaj jedan post
Old 15.10.2016., 20:22   #88
Večer svima, da malo dignem temu iz pepela ..

Imam neki polu spor sa susjedom koji je svemirski car za međe, i zna sve u našem kraju.
Tvrdi da je ograda u mom dvorištu ušla za otprilike pola metra u njegovo, i da bi trebao kada ću raditi ponovo tu ogradu (prastara je i već se vidi da se na dijelovima malo nagnula) pomaknuti je za pola metra u moje dvorište.
Meni se malo čini da tom teorijom o pomicanju ograde želi zaštiti sebe da on nije prije 8 godina kada si je proširivao kuću ušao u našu zemlju pola metra, tada ja nisam bio tamo, i nemam nikoga tko je kompetentan za procjenu stanja gdje su prije stajali stupovi i kuća.

Generalno me boli briga, i spreman sam pomaknuti ogradu kamo on želi, samo da se ne svađamo i sudimo zbog idiotarije.
Kako je u zadnje vrijeme krenuo kenjkat zbog nekih radova koje sam radio unutar svog dvorišta (blizu te međe) me zanima, dali mjernik može točno utvrditi gdje je međa, i dali je on ušao u naše sa kućom, ili su stupovi "pobjegli u njegovo zemljište"? Netko mi je rekao da kad mjernik dođe, da u principu kaže da se dogovorimo.. iako je to možda bilo za ovo kada su satelitski snimali sve međe..

Nekak si mislim da ako pokrenem to sa mjernikom (što su i oni spomenuli), da bih mogao započeti svađe i suđenja i pizdarije?
Ili mjernik dođe i kaže to je tako i tako, i tako mora biti?

U biti sam vrlo blizu spreman se prepustiti susjedovoj procjeni i napraviti kako on hoće, ali mali dio mene želi zajebati tog ultra svemirskog cara za međe..
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom