Pogledaj jedan post
Old 04.03.2017., 18:51   #50
Quote:
lea13 kaže: Pogledaj post
Panika,ja sam HSG i insemenacije odradila u zadarskoj bolnici, ali mi u ZD nemamo ivf. To sam odradila kad je stari zakon bio na snazi. Dolaskom novog zakona svi su postupci poništili i imala sam pravo ponovno na insemenacije, što sam zdušno odbila.Odlučila sam se za RI, zbog dr. V. i kad sam došla tamo on mi je objasnio da tako idu postupci po zakonu.(ali me nije tjerao ponovno na insemenacije jer sam ih odradila, ali sam mogla da sam htjela ponovno, navodno me je bio dužan o tome informirati) Dakle imaš pravo na ,ne sjećam se koliko insemenacija ( 4 ili 6), 2 prirodna i 4 stimulirana, ali pod uvjetom da su svi nalazi uredni i ne zna se razlog neplodnosti. Naravno da nečeš ići na insemenacije, ako jajovodi nisu prohodni, ili češ odmah na stimulirani ako nešto ne štima s ovulacijom. A mislim da dosta toga i ovisi o klinici, ali i o samom doktoru.
Julianna, eto tako ide raspored postupaka, ali pričekaj nalaze pa češ vidjeti na čemu ste i što će ti reći dr. Sretno!
aha..ok! Prirodni su AIH,a stimulirani IVF ?

Nadam se da me neće zakačiti da idem u zadarsku bolnicu jer se vraćam uskoro na jug. Mrzim Zd bolnicu i grozim se misli da bi tamo išla na ikakav postupak
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom