Pogledaj jedan post
Old 09.05.2017., 01:33   #9991
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
o
Sazvijezdje Orion je ovo:



... i zašto si tako (samo)uvjeren da "nekakva tamošnja civilizacija mračnjaka" ima bas toooliiiki interes svirepo-syebavati nas na ovoj našoj maloj planetici.
Pa svemir im nudi mnooogo izdasnijih ciljeva od nas .. već prilično svirepo ekoloski samo-syebanih.
Koji je, po tebi, za "to", temeljni razlog?
Sasvim sam siguran da je naša mala planetica samo jedna u nizu za osvajače s Oriona.
Pa vidiš , nisam ja to samo tek tako izmislio , ima mnogo dokaza za to , mnogo sam o tome napisao na temi vanzemaljci manipulatori , a uvjeren sam u to , ne iz razloga što ja samo vjerujem u to , već što ja znam da je sve to istina o čemu pričam na ovom forumu , a to znanje je mnogo dublje od bilo kakvog vjerovanja , jer vjerovanja možeš i mijenjati.... samo ću ukratko , Orionci su vanzemaljski osvajači , osvajaju pojedine planete , slično što je Đingis Kan pojedine zemlje osvajao , a razlozi su minerali , rude , zlato im je trebalo da omotaju Nibiru dok putuje galaksijom i naravno razlog je i sami gušt osvajanja.

I onda se ti zapitaš , ako oni zaista postoje i tako su tehnološki napredni i prema nama superiorni , kako nas to već nisu otvoreno porobili ili istrijebili , npr. nuklearnim ratom , a odgovor je da oni mogu doći do ostvarivanja svojih ciljeva samo lukavstvom , jer im pozitivni vanzemaljci kojih trenutno ima mnogo oko Zemlje , ne dopuštaju ništa što nije prihvačeno od kolektivne svijesti ljudi , jer su ovi pozitivni vanzemaljci sa Siriusa , Plejada , Arcturusa(čiji nick nosiš) mnogo superiorniji tehnološki od Orionaca , pa se ovi Orionci ne mogu ni pomaknuti bez dopuštenja kolektiva ljudi i zato neprestano govorim da je sve ovo mračna igra mračnih Orionaca na Zemlji-Iluminata/Elite , jer na sve načine pokušavaju uvjeriti ljude da je 3. svjetski rat neizbježan , jer samo sa zelenim svijetlom od ljudskog kolektiva oni mogu krenuti u akciju , a pošto se dosta ljudi probudilo iz hipnoze , kao što si se ti probudila , čim se ovoliko kužiš u ove stvari , onda ovi probuđeni djeluju na kolektivnu svijest ljudi na raznorazne načine i Orioncima je kraj zagarantiran.
Cosmic Wanderer is offline