Pogledaj jedan post
Old 25.07.2017., 17:18   #58
Quote:
tina789 kaže: Pogledaj post
Tipa:

1.šef u prolazu drugom kolegi (jer sam u zadnje vrijeme zbog nekih lijekova i štitnjače nabacila kila) - Dodaj te kekse šta su joj (meni) na stolu...šta će tini789 pa meni direktno- ostavi se ti keksiju i na dijetu...

2. Neke ženske komentiraju Ivu Balent, on u prolazu - Da, bila je debela (prasica)...(ironično)sad je smršavila skoro je ko tina789.....

3. Dođe do mog stola - Vidim da ne radiš ništa, Tvoj posao nema naime nikakve odgovornosti (opsjednut je s time da neko u firmi "ladi muda" tj. ništa ne radi kako je on mogao prije nego je dobio višu poziciju na koju su ga praktički drugi natirali tipa njegov kum itd (ono tipični dalmatinski "pusti me stat" mentalitet )- Da, morat ćemo to skoro promjenit...svi rade ti ništa ne radiš...moga bi ti dat otkaz ako mi sad kavu ne doneseš (sasvim ozbiljno)...

4. "Došao sam cili uzrujan na posa, tvoj posa je da me smiruješ" (doslovno ovako govori), "A ti ništa" - na ovo sam ga ignorirala i samo prošla...on naime misli da smirujem njegove ispade bijesa kao psihoterapeut jer je skužio da "terapiram" neke druge kolegice, a ja sam mu usput sekretarica - asistent za koju je on bio razočaran što je dobio tako "neatraktivnu žensku koja si nikad ne sređuje frizuru"..., tako da ovaj ispad nije bilo u seksualiziranom smislu jer taj dijeli ljude na mršave i debele, atraktivne i ružne i doslovno mu se povraća od debelih (ja svjedočila kad je došao jedan novi zaposlenik izgleda kao Vinko Coce čovjek je skoro počeo plakat kad ga je ovaj napao i izvrijeđao da je "mastan")....

....i tako te šeme...ono ženske su samo za donosit kavu stil, samo lijepi ljudi zaslužuju dobar tretman, ovi ružnjikavi mogu bit sretni ako im se obratim...ja sam trenutno na psihoterapiji i imam nekih i dr.zdravstvenih problema....tako da sam dosta troma i usporena (a i inače sam takva, imam manjak energije, nisam efikasna), pa šutim i pravim se da ga ne čujem...ako poludim ode sve kvragu jer bi vjerojatno u ljutnji dala otkaz....btw radi se o državnoj firmi ;-)
Ja bih na tvom mjestu dao otkaz, bez obzira što su poslovi u državnim firmama u pravilu znatno lakši i ujedno znatno bolje plaćeni nego u privatnim firmama, ne isplati se zbog kuna izgubit zdravlje.

Gore sam napisao Splićanki, ne isplati se ni ić istom mjerom jer je to pirova pobjeda. Ja sam u takvi situacijama znao ić istom mjerom, ali to nakraju bude kontra produktivno, totalna makljaža u kojoj nitko ne dobija. Znači ne da popizdim i dam otkaz, već mu nađem neku manu (sigurno ima bar jednu) i izmaltretiram ga gore nego što on može maltretirat mene. Ali ubuduće neću tako, već svak na svoju stranu.
Guud is offline  
Odgovori s citatom