Pogledaj jedan post
Old 07.09.2017., 10:46   #1093
Quote:
2tomato kaže: Pogledaj post
I ja sam MPO i ja sam pocela osjecati donji dio trbuha oko 14t, taman kad su mucnine pocele jenjavat, jace na desnoj strani, manje na lijevoj. Sad sam 16tt i imam takvu neugodnu bol u donjem dijelu trbuha koja je popracena sa grcevima (kao menga grcevi, neugodni, bolni). Pocelo je jucer ujutro (subota) i jos uvijek traje. Bila sam na hitnoj, pregledali me, bebica je ok, krv i urin ok. Predlozili da ostanem tamo, na vl. odgovornost otisla kuci jer mi bolnica nije tako jako daleko u slucaju da se pogorsa a doma mi je puno ugodnije nego tamo (moj krevet, moj madrac, wc papir).
Prije dva dana kod gin sam pitala za te 'bolove' i rekao je da je to normalno. Jucer prvi put pocele cjelodnevne akcije bolova. Cijeli dan bolucka i grci, popijem eferalgan, bolovi i dalje tu.
Idem citati unazad postove na ovom threadu, mozda se smirim malo...
Evo, da apdejtam. Moji bolovi su tu zbog mioma. Naime, u petak sam stavila zadnja sva utrogestana vag. (reko gin da ih potrosim koliko ih jos imamm ali obzirom da sam vec u 15tt, vjerojatno ih vise necu trebati koristiti), u subotu ujutro je to pocelo jako boliti. Gin kaze da ce miom rasti do otprilike 20tt, nakon cega bi trebala samo maternica i bebac, pa bi i bol trebala stati. Sad sam na utrogestanima 2 vag. navecer i puuuuno je bolje!
2tomato is offline  
Odgovori s citatom