Pogledaj jedan post
Old 21.09.2017., 21:37   #5
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Meni bi kao nastavniku bilo lakse da su kraci ljetni,a duzi proljetni praznici npr.
Na kraju nastavne god trebaju biti duzi jer imamo dosta adiministracije za rijesiti,ali skratiti ljetne na 2 tjedna i produziti proljetne na 2 bilo bi sasvim dosta.
I nama bi bilo bolje sto se tice godisnjeg jer mi je 5 tjedana godisnjeg u komadu previse, a tijekom godine imamo samo slobodne blagdane i praznike (npr.nekad bih oko Uskrsa negdje otputovala, al ne mogu jer imam slobodno 3-4dana).
Mjesec dana preko ljeta ne bi opet bilo dovoljno jer smo mi mjesec dana duze od ucenika u skoli (i produzna nastava pa upisi u skole pa svjedodzbe,popravci i ostale obveze) tako da ne bi imali kad rasporediti nam godisnji (s obzirom da u nastavne dane nema godisnjeg)
pa rasporedili bi vam godisnji tijekom godine.
kao i administraciju.

6 tjedana prek ljeta je max, iako mislim da bi bilo bolje da su 4, pa dva na jesen, tri na zimu (al kraj sijecnja/veljaca), dva na proljece
i ne bih i vezala uz nikakve blagdane.
ovi proljetni oko uskrsa (koji je svaki put drugacije) su totalno bezveze, pogotovo ove godine kad je to cijelo razdoblje bilo 4 mjeseca bez pauze.i onda mjesec dana intenzivno skole i dva i pol mjeseca pauze. to nema nikakvog smisla.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom