Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 12:32   #82
Quote:
dj ramax5 kaže: Pogledaj post
... Puno mojih frendova sa lošim ocjenama imaju svoj auto i to im roditelji kupili, a tata mi ne vjeruje u to. ....
Ovo je jedan od razloga kako se stvarju idioti. Mamica i tatica djetetu kupe auto. Meni je stari kad sam nekoć davno tražio pravu specijalku, sterao me u kurac i rekao da si sam zaradim. I to je bila stvar zbog koje sam mu zahvalan za cijeli život! Naučio me ništa ni od koga očekivati na tacni. I sam sam zaradio za specijalku, kasnije sam sam zaradio i za autoškolu i prvi, drugi n-ti auto.

Ako si stvarno ušteđevinu stvorio svojim radom, svaka čast. Što se tiče tvog starog, opterećenost firmom, druga (trofejna) žena.. jbga, tu ti ne mogu pomoći. Tip je takav kakav je, a ti nemoj jebeni auto smatrati svojim snom. Vjeruj mi, dojaditi će ti auti u životu. Neka ti san bude stvarno se osamostaliti. Tako da sve što imaš (pa makar to bila samo garsonjera od 25 kvadrata) si sam stekao i da ti nitko ne može srati da to ne bi imao da ti netko nije dao/pomogao. Onda si pravi sam svoj gazda!
__________________
Pretpostavka je majka svih zajeba.
8T8 is offline  
Odgovori s citatom