Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 20:39   #43
evo da ti odgovorim iz moje perspektive (cura 28g). Moja prijateljica (28)je već par godina sama, lijepa je, komunikativna,ima posao i ono normalna je šta god da to značilo u današnjem društvu :P

Šta se njoj događa:
1) uletavaju joj stariji muškarci 50+
2) uletavaju joj oženjeni ili zauzeti dečki koji bi rado s njom avanturu
3) dogodi se koji put da se tu nađe i neki normalan ali nažalost s njene strane nema kemije i nije joj to to ( rijetki slučajevi da se uopće takvi nađu)

Ona sanja o braku i djeci i ubija je jer je sama. Ne želi tražiti dečka na internetu jer kaže da mora bit to na "onaj pogled" ma šta se kasnije dogodilo.
Većinom se dogodi da dečki prilaze meni,ne jer sam privlačnija nego sam otvorenija i valjda to što sam u dugoj vezi me čini opuštenom. Znate onu kad nešto ne tražiš onda ti to baš dolazi.

U ovome što si napisao prepoznala sam nju. Danas je očito jako teško naći partnera/partnericu jer svi imamo neki život gdje većinom se nalazimo s istim ljudima,idemo u iste kafiće,previše vremena provodimo online i sami sa sobom,imamo neku rutinu u kojoj teško možemo upoznati nove ljude. Ovo što si napisao za ples je super ideja jer je to nešto što te maknulo iz neke rutine i našao si se među potpuno drugim ljudima što dovodi do veće prilike za upoznavanjem. Predloži frendovima da počnete ići u druge birceve, što se tiče izlazaka 70% cura ne doživljava dečke koji joj prilaze vani jer si misli ili je pijan ili hoće samo sex. Uputi koji osmijeh u gradskom prijevozu pa ako se pogledate par puta pitaj jel možda neki put za kavu...
Većina mojih frendica se žali na činjenicu da se gleda s nekim dečkom par puta i sve ostane na tome jer je frajeru bed pristupit a ni one neće i onda se to svoodi na mjesece pogleda i kojeg usputnog pozdrava a na kraju ništa. Isto tako ima jako puno debila koji prilaze bez pol beda s jeftinim uletima i onda dobri dečki kad se obrate curi cura automatski si pomisli "joj ne još jedan.." ali ne daj se,budi svoj,prilika će se dogodit sigurna sam
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom