Pogledaj jedan post
Old 25.06.2007., 16:02   #51
Quote:
Drakulj kaže: Pogledaj post
Baš je zanimljivo ovo o hrani. Posebno zato jer mi je venera dosta problematična po aspektima - radi kvadrate s mjesecom i saturnom ali sekstil s jupiterom
Zasad stvarno nisam primijetila da mi neka hrana izaziva metaboličke probleme, posebno ne da mi izaziva ubrzano starenje. Izgledam zapravo jako mladoliko za svoje godine, zato me ovo tumačenje i iznenadilo. Vjerojatno postoje još neki pozitivni faktori tu.
izgledas super mladoliko jer si blizanac s podznakom u strijelcu, uvijek ces tako izgledat. jos ako ti je venera u kvadratu sa saturnom a saturn u djevici onda ti je pretpostavljam i venera u blizancima. ima topic koji je astro znak najzgodniji. pa isto je i u ovome, nikad se ne moze izolirano promatrat samo jedan aspekt.

kod ovih gore aspekata sto sam pisala (venera+pluton, uran, saturn) bitno je opet sto radi pluton, prema asc ili 6. kuci, mozda i 5. ako lose aspektira ta podrucja, autodestruktivnost te osobe ce se odrazit na njeno zdravlja (1. i 6.) i na njen izgled (1., 6. i 5.). ako postoji ovakav metabolicki problem s venerom onda ce to sve biti duplo naruseno jer ce zdravstveni problem (najcesce hormonalni sustav zbog plutona, plutonova lekcija je izmedju ostalog u ucenju zdravih granica izmedju ljudi a hormonalni sustav je jedna takva granica koja kod ljudi koji su osjetljivi na plutona i nije zdrava granica) biti potenciran tom metabolickom greskom i biti ce vidljiv na veneri i pitanjima kojima vlada posto se hrana svakodnevno mora unositi u tijelo. bez plutona ovi aspekti nece tako razorno djelovati ali ipak hoce. poznato je npr. da je za zenu jedan od najtezih tranzita saturn preko venere (gore je samo kad to radi pluton) i primjetit cete da onda zena zbog necega pati, njezin self-value, bilo zbog ljubavi ili problema na poslu, i tada sigurno nece dobro izgledat nego propalo a zavisno od godina ce se prije ili kasnije oporavit od tog tranzita. taj aspekt u natalu ukljucuje konstantan saturnov stres koji se tice vrednovanja samog sebe i problema u ljubavi. kod nekih zena taj aspekt moze biti grozan, kod nekih manje, zavisno od drugih, posebno venerinih aspekata. kod tebe postoji sextil s jupiterom sto je jako ljepo. daje ti odredjenu dozu bezbriznosti i samopouzdanja i povjerenja u ljubavi zbog toga sto isto osjecas prema sebi pa to neutralizira taj kvadrat. inace se zbog tog kvadrata ili konjukcije ili opozicije zene cesto bezrazlozno odricu ljubavi jer misle da ju ne zasluzuju ako je stvarno tezak natal ili u vecini slucajeva ne vjeruju previse u ljubav, ne zanose se, ne prepustaju romantici vec teze od rane dobi stabilnosti, jasno odredjenim pravilima u ljubavi, tradicionalnoj bracnoj zajednici, previse formalnim iskazivanjima ljubavi, nekad cak preveliku paznju posvecuju formi ljubavi i veze umjesto njenom sadrzaju.

kod tebe mi nije jasno da li se radi o T-kvadratu? tada je situacija prilicno drukcija jer je u tom slucaju venera jako naglasena a na sebe preuzima konflikte koji nastaju opozicijom mjeseca i saturna (koji nisu nimalo jednostavni odnosno lagani). moras vidjet jel imas opoziciju.

uostalom, mozda ti ne vidis ono sto si zbog tog aspekta s godinama izgubila ili dobila, ja bi ti to vec vidila da sam ti frendica, ja sve primjecujem, ja sam hodajuci rendgen al ja sam ti plutonian, nemoj se ti opterecivat mojom negativnom energijom, imas super podznak i uzivaj u njemu!
betiboop is offline  
Odgovori s citatom