Pogledaj jedan post
Old 25.06.2007., 18:11   #55
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Po meni, 5. nema veze sa bračnim partnerom. A inače, gleda se 7. za prvog, 9. za drugog, 11. za trećeg

Klasika, prvo provjeriš da li je neka planeta u kući, nakon toga znak na vrhu kuće i planetu koja je vladar tog znaka.
5. kuca ima veze sa bracnim partnerom u tome sto je 5. ulaznica za sve veze jer je to onaj pocetni plam, kako veza nastaje, zbog cega se radja. recimo, ja imam sunce u 5. i ne mogu zamisliti da mi i jedna veza a pogotovo ona koja ce zavrsiti brakom ne pocne dramaticno ili pod dramaticnim okolnostima ko u filmu i da ne postoji takav tip zavodjenja izmedju nas. isto tako tip mora biti po necemu iznad drugih ne samo meni vec i drugima, treba biti po necemu show off primjerak. to uopce ne mora znaciti da sam povrsna jer tu nastupaju polozaji i aspekti 7. kuce koji su bitno, bitno drugaciji. ali to je moja 5. kuca i ona je ulaznica za 7. jedino ako se odlucimo za brak iz interesa nam 5. kuca nije vazna i onda zatomljavamo svoje zivotne instinkte. isto ih zatomljavamo ako nam je 5. nekako sjebana saturnom. mada sam primjetila da ljudi koji imaju malo napuhanu 5. kucu grandioznim planetima kao sto su sunce, jupiter, neptun, ma moze biti i drugim planetima koji djeluju nestabilno odnosno nerealno na veze tj. previse bude naglasak na uzbudjenjima, romantici ili seksualnosti sto sve bude odraz velike individualnosti same osobe koja ih nosi, da kad tad moraju u nekoj mjeri zatomiti te planete kako bi ozivili 7. kucu tj. konacno se skrasili u braku.
betiboop is offline  
Odgovori s citatom