Tema: Stokilašica
Pogledaj jedan post
Old 09.07.2008., 12:04   #6
Quote:
hercegovka-23 kaže:
pred kraj dijete počela sam i s brzm hodanjem nataste ujutro po sat vremena
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
Plivanje ti je najbolje. Kreni s tim. I nemoj se forsirat. Plivaj laganu ali čim duže možeš. Nravno, nećeš moći možda svaki dan (osim ako ne živiš na moru ili si možeš priuštiti bazen svaki dan ). Taj dan kad ne plivaš, odredi si hodanje i hodaj koliko možeš. Pokušaj čim više jesti ribu, bijelo kuhano meso, mahunarke, svježe voće i povrće, a čim manje tjesteninu, kruh i sl. Probaj se skroz odreći junk food-a i grickalica. Ak ti zafali slatkog kupi malo sušenog voća (marelice su super, nisu jako slatke i dosta ti je 2-3-4 da pojedeš i da ti bude dosta). Čim manje pij kupovne sokove, napitke i sl. Pij vodu. Ja si znam skuhat voćnog čaja i ohladit ga. Nije mi dosadno ko voda, a opet pijem nešto.
potpisujem

dodao bi jos ako jedes tjesteninu, rizu i kruh da ih uzimas integralne...pocni si unositi nezasicene korisne masnoce iz maslinovog ulja, orascastih plodova...mlijecene proizvode uzimaj s malim postotkom masnoca...VODU OBAVEZNO sto vise mozes...a tjelesnu aktivnost povecavaj s vremenom...kasnije kada se naviknes na ovaj rezim moci ces jesti dovoljno da se osjecas sitom a kile ce ostati gdje jesu ili ce jos ici dolje...i nemoj posustati,meni je trebalo s 103kg na 78 nekih 8 mjeseci...dozvoli si katkad i nesto slatko, speka ili kulena, cevapa i piva, ali kao sto su mnogi prije mene to rekli, neka ti to bude nagrada za trud
__________________
enjoy
Susjed is offline  
Odgovori s citatom