Pogledaj jedan post
Old 20.12.2016., 09:46   #417
Quote:
ivana0906 kaže: Pogledaj post
podižem temu...

zanima me kako su vam djeca prihvatila odgodu i to što su njihovi vršnjaci krenuli u školu a oni ostali u vrtiću?

Kod moje nije bila odgoda jer je rođena u 5 mjesecu ali veći dio njezine grupe iz vrtića je išao godinu prije nje u školu. U vrtiću je zadnju godinu bila u grupi spojenoj od 3 grupe iz kojih su ostala djeca koja nisu krenula u školu i odlično joj je bilo čak je našla super prijeteljice.
Mene je bilo strah kada je veći dio grupe išao u školu a ona ne da će stalno zapitkivati a zašto ona ne ide. I u grad mladih nije mogla s njima jer su išli samo predškolarci pa sam mislila da će i zbog toga biti tužna. No baš se desilo suprotno. Sama je rekla da ona još nije predškolarac i da će ona ići godinu kasnije i da će sve što rade predškolarci ona raditi iduće godine. Da nije predškolarac je skužila jer je su predškolarci imali drugačije radne listiće i dobivali više zadataka. Njoj je očito više odgovaralo da se više igra tu godinu.

Ove godine smo prvi razred i mogu reći da je ta zadanja godina u vrtiću stvarno puno značila u sazrijevanju i spremnosti za školu i jedva je dočekala da krene u školu. Nije najstarija u razredu ali među starijima je i ne vidim da za sada ima nekih problema s tim.
buba4 is offline  
Odgovori s citatom