Pogledaj jedan post
Old 04.05.2013., 23:26   #19
Samo jednom sam uzimao anksiolitik, bilo je to na Muzilu u Puli dok sam tamo služio JNA. Lorazepam. 1mg ili možda 2,5 ne sjećam se. Naime nakon jutarnjeg poligona ( odjeljenje u napadu, odjeljenje u odbrani, atomski desno ) čekali smo pred kantinom uvijek dosta dugo. U stroju. Ako je netko bio u istoj situaciji sijeća se da je omiljena zabava u takvim situacijama bila luapnje "čvrgi" onome ispred. Jedanput, dvaput i ako vide da se ljutiš onda ne staju.
Tako bi ja uzeo malu bijelu tableticu i "vuuuuuš" sve mi ravno do Vodnjana. Netko bi možda i lupio čvrgu, ali kad bi vidio da ne reagiram prestao bi....

Nikakvih problema s odvikavanjem nisam imao, druga prigoda za anksiolitik je bila kad smo išli na plivačko natecanje u Medulin, pa nas desetar zaustavio kod neke prigradske krčme. Ja odmah uzeo dva puta po dva deci bijeloga ( Malvasia, nije benzodiazepam, ali anksiolizira ) sjećam se da je jedan playboy iz Rijeke naručio Martell i još poslije gnjavio konobaricu da mu grije čašu. Dozlaboga smiješno s obzirom na okolnosti. Ali to je već druga priča.
__________________
.
Assange is offline  
Odgovori s citatom