Tema: Auto Luka
Pogledaj jedan post
Old 11.12.2008., 13:14   #5
Quote:
@Purger@ kaže: Pogledaj post
Neki dan sam bio u Citroenu Auto Luki u Dupcu i iznenadila me drskost jednog od njihovih prodavača. Kada sam ga pitao je li moguće da će cijena od 99000 za Citroen C4 ubuduće padati on se na to obrecnuo i drsko, kao da sam ga tim pitanjem uvrijedio odgovorio "ne, moguće je samo još da će rasti, ali padati neće sigurno". Na to sam i ja popizdio i velim mu "pa tko će vam onda to kupovati?". A on na to još drksijim tonom "a gdje ćete vi naći auto sa takvom opremom za te novce?". Ja velim "u Renaultu, Renault Megane". A on na to "a koja je tamo oprema?". "Extreme, drugi odozgora po jačini". "I pošto je?". Velim mu ja 93000 (a i je toliko), na što će on opet drsko "a je, a da li taj ima dvozonsku klimu, tempomat", reko "nema" i kasnije se sjetim da debilu nisam rekao da zato i je 6000 kuna razlike između te dvije cijene. Inače, tip se preziva Beber tako da možete svašta očekivati od njega ako tamo budete kupovali auto. I preko telefona danas mi je isto bio neljubazan kad sam ga pitao jel imaju probnu vožnju C4: "imamo jedan rabljeni". Pitam ja koja je oprema, jer bi htio voziti auto s istom opremom koju ću i kupiti, a on na to "a šta vam je oprema bitna, ne razumijem" (???).

Kakav kreten.
onda valjda i je kreten kad ne zna šta ima u svojoj trgovini : C4 s Runner opremom košta 94900kn ( obična klima i č.felge , sve drugo isto ) , a Adriatic verzija ( bez RCd ) košta 93900
geostanko is offline