Tema: Biorezonanca
Pogledaj jedan post
Old 26.09.2010., 20:43   #21
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
zao mi je.. to su linkovi od pred cca godinu dana kada smo pisali o biorezonanci ali je ta tema nestala

Mi smo isto isli u Sloveniju jer nam je blize, pred 8 godina smo bili isli cak u Njemacku i malom decku od 6 godina tada je jako pomoglo kod neurodermitisa. Prosle zime smo napravili 10-ak tretmana i pomoglo je, radi novaca i vremena tretmane smo morali prekinuti ali ici cemo ponovno. Kljucna stvar je uz biorezonancu eliminacijska dijeta koja traje 2-3 tjedna. Stvarno mi je zao da sve moramo ispocetka opisivati...kad smo tako lijepo bili raspravljali.
Mozda da sam upises u google -Biorezonanca pa dodju svjeze informacije.
Mislim da će i meni biti jeftinije i bliže ići u Sloveniju nego u Rijeku.
Ovo za dijetu sam svjestan, zato i želim proći pregled da vidim što mi je preporučeno jesti, a što ne. I inače sam mišljenja da je ključ zdravlja prije svega u uravnoteženom načinu života (što zdravija prehrana, kretanje i općenito način života što bliži s prirodom). Čudim se ljudima koji misle da se mogu izliječiti od bilo čega, a da ne paze na svoju prehranu ili da nisu fizički aktivni (naravno u skladu sa svojim zdravstvenim mogućnostima).
Hvala još jednom na pomoći, javiti ću se na ovoj temi kad prođem pregled i sam vidim kako to funkcionira.
Urion is offline  
Odgovori s citatom